Zgłoszenia serwisowe

Markor to Autoryzowany Partner Canon Gdańsk. Zajmujemy się pełną obsługą urządzeń biurowych Canon. Jesteśmy przekonani o wysokiej jakości i niezawodności sprzętu, który Państwu oferujemy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy wsparcie z zakresu sprzętu Canon w Gdańsku, Gdyni, Sopocie a także całym województwie pomorskim i okolicach.

Dlaczego warto wybrać urządzenia marki Canon?

Urządzenia Canon cechuje bardzo wysoka jakość i przystępna cena. Canon jest jedną z nielicznych marek która produkuje urządzenia pod własną markę. Całe oprogramowanie towarzyszące jest również autorstwa ekspertów Canon. Daje nam to gwarancję niezawodności maszyn i kompatybilności oprogramowania z urządzeniami. Canon wyróżnia się trwałością sprzętu i materiałów eksploatacyjnych oraz części zamiennych, jest prosty i intuicyjny w obsłudze oraz nisko awaryjny. Dzięki wysokiej jakości urządzenia Canon zostają z naszymi klientami na długi czas.

Canon Gdańsk

Canon Gdańsk – usługi

Oferujemy usługi z zakresu serwisu Canon i sprzedaży Canon Gdańsk, Gdynia, Sopot oraz całego województwa pomorskiego i okolic. Zajmujemy się serwisem, sprzedażą i dzierżawą oraz doradztwem technicznym. Oferujemy naszym Klientom kompleksowe usługi tak, aby odciążyć ich z opieki technicznej nad urządzeniami Canon.

Urządzenia biurowe Canon

Marka Canon to cała gama urządzeń, które w pełni zaspokajają potrzeby każdego biura. Są to drukarki, kserokopiarki, urządzenia wielofunkcyjne oraz plotery czy skanery. W zależności od potrzeb jako parter Canon Gdańsk dobieramy dla Państwa najkorzystniejsze rozwiązania aby w pełni pokryć potrzeby całego biura. Oprogramowanie Canon ułatwia dodatkowo łatwą współpracę maszyn w ramach inteligentnych sieci dzięki czemu z jednego komputera użytkownicy mogą wybierać z jakimi urządzeniami chcą się połączyć. Są to szybkie, bezpieczne i intuicyjne rozwiązania, które oferuje Canon. Sprawdź także opcję dzierżawy kserokopiarki oraz serwis kserokopiarek.

Dziękujemy za zgłoszenie, niebawem się z Państwem skontaktujemy.
Oops! Something went wrong while submitting the form
Kontakt
Markor Sp. z o. o.
80-299 Gdańsk
ul. Feniksa 11
NIP: 5842835736, Regon: 525417015
Tel. (58) 555-11-68 do 70
Fax (58) 555-11-68
markor@markor.com.pl
Copyright © 2021 Markor | Polityka prywatności | Regulamin