Zgłoszenia serwisowe

W związku z postępem technologicznym i coraz większym tempem pracy biurowej zmieniają się także oczekiwania wobec druku. Urządzenia wielofunkcyjne mają usprawniać pracę, być niezawodne, szybkie i intuicyjne aby odpowiadać na wszystkie potrzeby użytkowników. Przyjrzyjmy się dzisiaj bliżej innowacyjnej serii urządzeń  Canon imageRUNNER ADVANCE DX C5800.

Nowa technologia w służbie cyfryzacji informacji

Wychodząc naprzeciw Klientom Canon odpowiada na te potrzeby nową serią urządzeń wielofunkcyjnych Canon imageRUNNER ADVANCE DX C5800. Ich rolą jest wspieranie i przyspieszanie każdego etapu postępującej cyfrowej transformacji z zachowaniem pełni bezpieczeństwa dokumentów. To jeszcze szybsza seria urządzeń umożliwiająca drukowanie z prędkością 70 str./min. Oraz skanowanie z szybkością 270 obr./min. Seria cechuje się zmodernizowanymi zabezpieczeniami  i rozwiniętymi technologiami szyfrowania.
Canon imageRUNNER ADVANCE DX C5800

Co zyskujemy korzystając z urządzeń Canon imageRUNNER ADVANCE DX C5800?

Urządzenia z seri Canon imageRUNNER ADVANCE DX C5800 ułatwiają wprowadzanie materiałów do obiegu cyfrowego, co jest spójne z trendami obecnego zarządzania dokumentami. Rozwiązanie to daje możliwość bezpiecznej obsługi procesów i dokumentów niezależnie od miejsca pracy, wystarczy dostęp do Internetu. Integracja z rozwiązaniami chmurowymi jak Dropbox czy Onedrive umożliwia edytowanie i udostępnianie dokumentów współpracownikom niezależnie od miejsca ich pobytu, co zdaje się szczególnie odpowiadać obecne potrzeby Klientów w dobie pracy zdalnej.

Automatycznie wbudowany uniFLow Online umożliwia wydajne zarządzanie flotą i łatwe monitorowanie kosztów oraz zapewnia rozbudowaną ochronę przesyłanych dokumentów.
Dodatkowymi atutami urządzenia jest obsługa nośników uwzględniająca mniejsze formaty oraz rozszerzone funkcje wykańczania. Urządzenie jest mniejsze i lżejsze od poprzedniego modelu oraz pracuje ciszej wpływając pozytywnie na komfort pracy w biurze.

Bezdotykowe drukowanie ogranicza do minimum użytkowanie panelu urządzenia przez wielu pracowników poprzez rozpoznawanie typowych działań i tworzenie spersonalizowanej osi zadań.

 

Rozwijamy ekologiczne rozwiązania

Zwiększona wydajność urządzenia wpływa na ochronę środowiska i generowanie mniejszej ilości odpadów. Zwiększyła się także żywotność urządzenia co podnosi jego niezawodność i pozwala na ograniczenie ewentualnych przestojów wynikających z wizyt serwisowych.  Produkcja CO2 w ciągu życia urządzenia zmniejszyła się o 18 %. Zużycie energii względem poprzedniego modelu zmalało o 15 %. Tym samym można powiedzieć, że Canon imageRUNNER ADVANCE to urządzenie, które usprawni Twoją pracę jak również przyczyni się do ochrony środowiska.

Dziękujemy za zgłoszenie, niebawem się z Państwem skontaktujemy.
Oops! Something went wrong while submitting the form
Kontakt
Markor Sp. z o. o.
80-299 Gdańsk
ul. Feniksa 11
NIP: 5842835736, Regon: 525417015
Tel. (58) 555-11-68 do 70
Fax (58) 555-11-68
markor@markor.com.pl
Copyright © 2021 Markor | Polityka prywatności | Regulamin