Zgłoszenia serwisowe

Drukarka laserowa czy atramentowa? Którą wybrać? Jaką drukarkę wybrać do biura czy domu? Zobacz, która drukarka – laserowa czy atramentowa – będzie lepsza. Drukarki Canon to niezawodne urządzenia dedykowane dla różnych grup odbiorców. Świetnie sprawdzą się zarówno w warunkach domowych jak i w mniejszych biurach oraz wśród wielu użytkowników. W zależności od zapotrzebowania naszych klientów dobieramy najlepiej dopasowane do ich potrzeb drukarki Canon.

Dlaczego drukarki Canon?

Urządzenia Canon wyróżniają się wysoką jakością wykonania, trwałością i intuicyjną obsługą. Prędkość druku (szybkość drukowania), rozdzielczość druku, technologia druku czy druk dwustronny to tylko niektóre zalety drukarek Canon.

Canon jako producent ma wieloletnie doświadczenie w branży druku. Każda nowa generacja drukarek Canon wiąże się z nowymi usprawnieniami i coraz lepszy dopasowywaniem urządzeń do potrzeb klientów. Drukarki są szybkie, ciche, kompatybilne i wygodne w użyciu. Nasi klienci regularnie podkreślają intuicyjność drukarek Canon. Dzięki przejrzystym i dobrze zorganizowanym pulpitom pozwalają łatwo, szybko i bezpiecznie korzystać z pełni funkcjonalności urządzeń bez konieczności długiego poszukiwania odpowiedniej funkcji. Drukarki można ponadto podłączyć do oprogramowania Canon co umożliwia z logowania się na urządzeniu przy pomocy karty czy pozwala na komunikowanie się wszystkich drukarek z dowolnymi komputerami w biurze. Firma Markor oferuje także serwis drukarek, serwis kserokopiarek oraz dzierżawę drukarek.  Jesteśmy autoryzowanym partnerem Canon w Gdańsku. Serwis Canon – Markor.

Jakie drukarki oferuje Canon?

Canon jako wiodąca firma w dziedzinie druku oferuje wiele modeli drukarek, które można podzielić na:

Drukarki atramentowe Canon które wykorzystują tradycyjny sposób podawania tuszu w określone miejsca na kartce papieru, tworząc w ten sposób czarno-biały lub kolorowy druk. Tego typu urządzenia są z reguły tańsze w zakupie i eksploatacji niż bardziej profesjonalne drukarki laserowe. Oferują natomiast bardzo dobrą rozdzielczość druku.

Drukarki laserowe Canon to już zupełnie inna technologia niż wcześniej wspomniane drukarki na tusz. Wyjątkowa rozdzielczość druku. Funkcjonują w zgoła inny sposób, który polega na przekazaniu ładunku elektrycznego na kartkę papieru i zachowaniu go w miejscach, gdzie po chwili znajdą się zadrukowane fragmenty arkusza. W dalszej kolejności w naelektryzowane miejsca zostaje podany toner, który odpowiada za jakość druku. Drukarka laserowa ma także tą zaletę, że działa znacznie szybciej niż atramentówki. Tonery należy wymieniać rzadziej niż w przypadku drukarek na kartridże, jednak nie są to tanie części.

Dziękujemy za zgłoszenie, niebawem się z Państwem skontaktujemy.
Oops! Something went wrong while submitting the form
Kontakt
Markor Sp. z o. o.
80-299 Gdańsk
ul. Feniksa 11
NIP: 5842835736, Regon: 525417015
Tel. (58) 555-11-68 do 70
Fax (58) 555-11-68
markor@markor.com.pl
Copyright © 2021 Markor | Polityka prywatności | Regulamin