Zgłoszenia serwisowe

Aplikacja Canon Print to swoboda drukowania, kopiowania i skanowania. Bez względu na to, gdzie jesteś, dzięki inteligentnym urządzeniom Canon, przygotujesz wszelkie dokumenty i materiały szybko, skutecznie i w doskonałej jakości.

Aplikacja Canon Print – jak to działa?

Aplikacja Canon Print to bezproblemowa łączność między drukarką, a urządzeniem przenośnym. Dzięki niej, czynności takie jak drukowanie, kopiowanie oraz skanowanie przebiega szybciej niż w tradycyjny sposób. Aplikacja pozwala też na sprawdzanie stanu drukarki i łączenie się z usługami w chmurze, co znacznie ułatwia pracę.

Co ważne, aplikację można pobrać bezpłatnie. Jest ona bardzo przejrzysta i intuicyjna w użytkowaniu. Po połączeniu urządzenia (smartfon, tablet) z drukarką, można działać i rozpocząć drukowanie. Niezbędne jest tylko stabilne łącze internetowe. Z poziomu aplikacji można też sprawdzać poziom tuszu w drukarce oraz wykonywać inne prace konserwacyjne. Jeśli potrzebujesz więcej informacji to nasz serwis Canon jest do Twojej dyspozycji!

Dokumenty w zasięgu telefonu

Tak wiele czynności wykonujemy dziś za pomocą telefonu. Coś, co kiedyś możliwe było do wykonania jedynie z komputera, dziś można zrobić za pomocą kilku kliknięć na telefonie. To duża oszczędność czasu i wygoda. Z aplikacją Canon Print, na wyższy poziom wchodzi również drukowanie, skanowanie i kopiowanie. Skaner pozwala na zapisywanie dokumentów i zdjęć w wielu formatach, a następnie wysłanie ich do urządzenia mobilnego. Aby jeszcze bardziej usprawnić codzienną pracę, można wysyłać zeskanowane dokumenty bezpośrednio do poczty e-mailowej lub do chmury za pomocą usługi PIXMA Cloud Link.

Aplikacja Canon Print

Usługi w chmurze w każdym miejscu

Coraz chętniej korzystamy z usług w chmurze, dzięki czemu nasze dokumenty są bezpieczne. Aplikacja Canon Print pozwala łączyć się z chmurą z dowolnego miejsca i przesyłać, kopiować oraz drukować dokumenty z Dropbox, Google Drive i OneDrive. Aplikacja pozwala też drukować zdjęcia bezpośrednio z kont w popularnych serwisach społecznościowych, takich jak Facebook i Instagram.

Funkcja Smartphone Capture and Copy

Kolejną funkcją, którą zapewnia aplikacja Canon Print jest używanie smartfonu jak skanera. Smartphone Capture and Copy to funkcja, która pozwala kopiować zdjęcia oraz dokumenty za pomocą aparatu w telefonie. Pozwala to na zapis oraz wydruk wszystkich zeskanowanych plików w bardzo łatwy sposób – bezpośrednio ze smartphona. Zapomnieć można o łączeniu urządzeń za pomocą kabli i co najmniej kilku minutach spędzonych na tradycyjnym zapisywaniu dokumentów i wydruku ich. Od dziś urządzenie mobilne może stać się zaawansowanym narzędziem pozwalającym na skan, drukowanie i zarządzanie dokumentami.

Na jakich urządzeniach można używać Canon Print?

Aplikacji Canon można używać z większością drukarek obsługujących łączność z Wi-Fi. Możliwości są więc szerokie. Jeśli zastanawiasz się dopiero jaki model wybrać, aplikacja doskonale współpracuje z najnowszymi modelami Maxify, Selphy i Pixma. Co z pewnością istotne, Canon Print jest dostępna dla urządzeń z systemem iOS, jak i Android (iOS 11.0–12.0 lub Android 4.4–9.0). Aby w pełni cieszyć się wszystkimi inteligentnymi funkcjami, które oferuje firma Canon, należy używać tylko oryginalnych materiałów Canon. W przeciwnym razie część funkcji może być nieaktywna (na przykład Smartphone Capture and Copy i usługi w chmurze).

Wszystkie akcesoria, a także pomoc w obsłudze aplikacji, znajdą Państwo u nas. Oferowane przez nas produkty są oryginałami z firmy Canon, zapewniają więc sprawne działanie wszystkich funkcji. Od dziś każdy może zamienić swój smartfon w inteligentne urządzenie za pomocą którego szybko wydrukuje, zeskanuje oraz skopiuje dokumenty i dużo więcej!

Dziękujemy za zgłoszenie, niebawem się z Państwem skontaktujemy.
Oops! Something went wrong while submitting the form
Kontakt
Markor Sp. z o. o.
80-299 Gdańsk
ul. Feniksa 11
NIP: 5842835736, Regon: 525417015
Tel. (58) 555-11-68 do 70
Fax (58) 555-11-68
markor@markor.com.pl
Copyright © 2021 Markor | Polityka prywatności | Regulamin