Zgłoszenia serwisowe
sign

Dzierżawa drukarek umożliwia pełne użytkowanie nowej drukarki oraz całościową opiekę serwisową w ramach stałej miesięcznej opłaty uzależnionej od ilości wykonywanych wydruków.

Ponadto daje możliwość korzystania z urządzenia bez konieczności jego zakupu oraz stanowi gwarancję pełnej sprawności bez narażania się na dodatkowe koszty związane np. z koniecznością zakupu części. Ta opcja finansowania drukarek jest więc świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy poszukują kompleksowej obsługi swoich urządzeń i chcą zapomnieć o konieczności zamawiania części zamiennych czy wzywania serwisu.

Dzierżawa drukarek – co obejmuje?

Wynajem drukarek w ramach stałej miesięcznej opłaty uzależnionej od realnego obciążenia maszyny obejmuje: pełną opiekę serwisową, dojazdy do Klienta oraz wykonywane naprawy, dostarczenie wszelkich części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych. Po stronie Klienta pozostaje jedynie użytkowanie drukarki i uzupełnianie papieru. Dzięki oprogramowaniu eMaintenance drukarki same komunikują nam swój stan techniczny – możemy dzięki temu dostarczyć Państwu toner jeszcze zanim urządzenie zakomunikuje, że jest to niezbędne.

Dzierżawa drukarek MARKOR

Jakie korzyści przynosi dzierżawa drukarek?

Wynajem drukarek pozwala na wygodne rozłożenie kosztów związanych z użytkowaniem i eksploatacją sprzętu. Chroni naszych klientów przed nagłymi wydatkami związanymi z koniecznością naprawy drukarki. Dzierżawa pozwala też na użytkowanie najnowocześniejszych urządzeń bez konieczności ich zakupu. Umożliwia nam więc dostęp do najnowszych technologii bez konieczności inwestycji. Dzierżawa drukarki jest też gwarancją jej sprawności – gwarantujemy jej szybką naprawę bądź wymianę na nową. Nasi Klienci mają dzięki temu pewność, że urządzenie ich nie zawiedzie.

Wynajem drukarek – jak zacząć?

Aby rozpocząć współpracę w oparciu o dzierżawę drukarek wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Podczas rozmowy dopytamy o Państwa oczekiwania i sposób użytkowania drukarek. Na tej podstawie dobierzemy najlepsze rozwiązanie i przygotujemy wycenę. Przed podjęciem decyzji czy wynajem drukarek jest niezbędny możemy zainstalować urządzenie na testy aby upewnili się Państwo, że to właściwy wybór.

Dziękujemy za zgłoszenie, niebawem się z Państwem skontaktujemy.
Oops! Something went wrong while submitting the form
Kontakt
MARKOR Marek Koryczan
80-299 Gdańsk
ul. Feniksa 11
Tel. (58) 555-11-68 do 70
Fax (58) 555-11-68
markor@markor.com.pl
Copyright © 2021 Markor | Polityka prywatności | Regulamin