Zgłoszenia serwisowe
sign

Dzierżawa drukarek umożliwia pełne użytkowanie nowej drukarki oraz całościową opiekę serwisową w ramach stałej miesięcznej opłaty uzależnionej od ilości wykonywanych wydruków.

Ponadto wynajem drukarek daje możliwość korzystania z urządzenia bez konieczności jego zakupu oraz stanowi gwarancję pełnej sprawności bez narażania się na dodatkowe koszty związane np. z koniecznością zakupu części. Ta opcja finansowania drukarek jest więc świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy poszukują kompleksowej obsługi swoich urządzeń i chcą zapomnieć o konieczności zamawiania części zamiennych czy wzywania serwisu.

Choć drukarka w firmie niewątpliwie jest jednym z bardziej przydatnych sprzętów, to jednak warto się zastanowić, czy na pewno opłacalną opcją jest kupowanie nowego urządzenia. Wielu osobom wydaje się, że nie istnieją żadne alternatywy. Okazuje się, że rozsądnym rozwiązaniem może być dzierżawa drukarek. Co warto o niej wiedzieć? Dlaczego takie usługi cieszą się coraz większą popularnością?

Dzierżawa czy zakup – co wybrać?

Podjęcie ostatecznej decyzji dla wielu jest ciężkim zadaniem, bowiem zarówno kupno, jak i dzierżawa niesie za sobą szereg korzyści. Wybór powinien więc zależeć przede wszystkim od budżetu, jaki został ustalony na wyposażenie firmy. Mniejsze przedsiębiorstwa lub takie, które nie zamierzają wyjątkowo intensywnie korzystać z urządzenia, często decydują się na dzierżawę, która jest rozwiązaniem pełnym zalet.

Rodzaj drukarki, na jaką powinna zdecydować się firma, zależy przede wszystkim od jej potrzeb, czyli od ilości wymaganych kopii, jak i dodatkowych funkcji, które może oferować urządzenie. Tych, których interesuje wynajem drukarek, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą w wyborze odpowiedniego sprzętu i dopasują go do konkretnych oczekiwań. Dostępne w naszej ofercie sprzęty gwarantują wysoką jakość oraz wygodę użytkowania.

Jakie są zalety dzierżawy drukarek?

Wynajem drukarek jest doskonałą opcją dla firm, które szukają rozwiązań pozwalających na zminimalizowanie kosztów. Skorzystanie z oferty naszej firmy pozwala uniknąć użytkowania przestarzałych technologii na rzecz używania wyspecjalizowanego sprzętu dającego dostęp do zaawansowanych możliwości. Dzierżawa drukarek umożliwia bycie na bieżąco z nowinkami technicznymi, dając firmie tym samym przewagę na konkurencyjnym rynku. To jednak nie wszystkie korzyści związane z dzierżawą drukarek. Jakie jeszcze zalety ma dzierżawa drukarek?

Wynajem drukarek – duża oszczędność

Bardzo istotną korzyścią płynącą z dzierżawy drukarek jest możliwość oszczędzenia sporych pieniędzy – w porównaniu z zakupieniem takiego sprzętu na własność. Dzierżawa nie wymaga dużych nakładów finansowych i pozwala przedsiębiorstwom w łatwy i tani sposób uzyskać niezbędny do pracy sprzęt. Uiszczanie opłat w równych, miesięcznych ratach dodatkowo pozwala zaplanować wydatki w firmie. Takie rozwiązanie pomaga uchronić przedsiębiorców od zaciągania kredytów lub pożyczek. Jest to szczególnie istotne w przypadku firm, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki na rynku i uczą się biznesu – zmniejszenie wydatków pozwoli w takim przypadku cieszyć się płynnością finansową.

Co więcej, wynajem drukarek wyklucza ryzyko pojawienia się nieprzewidywalnych inwestycji związanych z koniecznością zakupu nowego sprzętu w przypadku awarii obecnego. Wybierając dzierżawę, klient w ramach opłaty, która uzależniona jest od realnego obciążenia, otrzymuje pełną opiekę serwisową wraz z dojazdem do firmy oraz wykonaniem niezbędnych napraw. To na naszych barkach spoczywa dostarczenie wszystkich części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych. Klient musi jedynie zadbać o stałe uzupełnianie papieru, tak aby mógł swobodnie korzystać z drukarki.

Pełna opieka serwisowa

Dużą zaletą skorzystania z dzierżawy drukarek jest pełna opieka serwisowa. Nie należy się więc obawiać, że w przypadku awarii sprzętu, klient zostanie pozostawiony sam sobie. Nic z tych rzeczy! Oprogramowanie eMaintenance umożliwia drukarkom samodzielne informowanie nas o swoim stanie technicznym. Takie rozwiązanie pozwala nam zareagować jeszcze zanim urządzenie samo o tym zakomunikuje.

Komfort pracy na zaawansowanym sprzęcie

Dzierżawa drukarki daje możliwość pracy na najbardziej zaawansowanych i profesjonalnych urządzeniach, jakie są dostępne na rynku. Dbamy o to, aby nasze sprzęty były nie tylko wysokiej jakości, ale również zadbane – regularna konserwacja pozwala uzyskać dłuższą żywotność.

Wyposażenie swojej firmy w wysokiej klasy technologie jest także doskonałym argumentem dla potencjalnych pracowników, którzy mogliby chcieć zatrudnić się w przedsiębiorstwie, które stawia na sprawdzone, nowoczesne i przy tym jednocześnie łatwe w obsłudze sprzęty. Co więcej, oprócz praktycznych zalet takich drukarek, koniecznie należy również zwrócić uwagę na ich wygląd – profesjonalne urządzenia biurowe, jako element wyposażenia wnętrza, wpływają również na wizerunek firmy.

Dzierżawa drukarek – dlaczego warto?

Kupno nowego sprzętu nie zawsze jest opłacalnym rozwiązaniem – szczególnie w przypadku niedużych firm, w których na co dzień pracuje kilka lub maksymalnie kilkanaście osób. Zamiast decydować się na kupno, warto rozważyć skorzystanie z oferty firmy umożliwiającej wynajem drukarek. Dlaczego?

  • Urządzenie w pełni dopasowane do potrzeb danego przedsiębiorstwa – chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego sprzętu.
  • Ograniczenie wydatków – dzierżawa drukarek to doskonały sposób na oszczędność kosztów. W takim przypadku odpada bowiem koszt zakupu samej drukarki, wymiana tuszów i tonerów, jak i serwisu.
  • Wysokiej jakości tusze i tonery – korzystając z usług naszej firmy, klient może mieć pewność, że używać będzie dobrych, wysokiej jakości tuszów oraz tonerów.
  • Bezpłatny serwis – wynajem drukarek wiąże się z tym, że klient nie musi martwić się serwisem w razie pojawienia się ewentualnej awarii. Zapewnienie szybkiej i skutecznej naprawy leży po naszej stronie.

Dodatkowo dzierżawa drukarek niewątpliwie wpływa także na ekologiczny wizerunek firmy. Zamiast kupować zupełnie nowy sprzęt, można przecież go wypożyczyć. Kolejną korzyścią, o której nie można zapomnieć, jest oszczędność czasu, który w innym wypadku należałoby poświęcić na szukanie właściwej drukarki, fachowca czy serwisu drukarek.

Wynajem drukarek to przyszłość

Staramy się oferować naszym klientom możliwie najbardziej wygodne rozwiązania – jednym z nich jest właśnie dzierżawa drukarek. Obecnie cieszy się ona rosnącą popularnością – nie bez powodu. Niesie za sobą wiele korzyści, które mogą być szczególnie istotne w przypadku niewielkich firm, dla których znaczenie ma każda wydana złotówka.

Dzierżawa drukarek – co obejmuje?

Wynajem drukarek w ramach stałej miesięcznej opłaty uzależnionej od realnego obciążenia maszyny obejmuje: pełną opiekę serwisową, dojazdy do Klienta oraz wykonywane naprawy, dostarczenie wszelkich części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych. Po stronie Klienta pozostaje jedynie użytkowanie drukarki i uzupełnianie papieru. Dzięki oprogramowaniu eMaintenance drukarki same komunikują nam swój stan techniczny – możemy dzięki temu dostarczyć Państwu toner jeszcze zanim urządzenie zakomunikuje, że jest to niezbędne.

Dzierżawa drukarek MARKOR

Jakie korzyści przynosi dzierżawa drukarek?

Wynajem drukarek pozwala na wygodne rozłożenie kosztów związanych z użytkowaniem i eksploatacją sprzętu. Chroni naszych klientów przed nagłymi wydatkami związanymi z koniecznością naprawy drukarki. Dzierżawa pozwala też na użytkowanie najnowocześniejszych urządzeń bez konieczności ich zakupu. Umożliwia nam więc dostęp do najnowszych technologii bez konieczności inwestycji. Dzierżawa drukarki jest też gwarancją jej sprawności – gwarantujemy jej szybką naprawę bądź wymianę na nową. Nasi Klienci mają dzięki temu pewność, że urządzenie ich nie zawiedzie.

Wynajem drukarek – jak zacząć?

Aby rozpocząć współpracę w oparciu o dzierżawę drukarek wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Podczas rozmowy dopytamy o Państwa oczekiwania i sposób użytkowania drukarek. Na tej podstawie dobierzemy najlepsze rozwiązanie i przygotujemy wycenę. Przed podjęciem decyzji czy wynajem drukarek jest niezbędny możemy zainstalować urządzenie na testy aby upewnili się Państwo, że to właściwy wybór.

Więcej na temat dzierżawy drukarek, zakupu czy leasingu.

Dziękujemy za zgłoszenie, niebawem się z Państwem skontaktujemy.
Oops! Something went wrong while submitting the form
Kontakt
Markor Sp. z o. o.
80-299 Gdańsk
ul. Feniksa 11
NIP: 5842835736, Regon: 525417015
Tel. (58) 555-11-68 do 70
Fax (58) 555-11-68
markor@markor.com.pl
Copyright © 2021 Markor | Polityka prywatności | Regulamin