Zgłoszenia serwisowe
sign

Kserkopiarki nazywane również urządzeniami wielofunkcyjnymi stanowią obecnie kluczowe urządzenie wielu biur. Umożliwiają drukowanie, kserowanie, skanowanie a często wiele innych funkcji. Zastępują często kilka mniejszych urządzeń. Doskonale sprawdzają się przy obsłudze wielu użytkowników. Chcąc wykorzystywać pełnię ich funkcjonalności nie ponosząc przy tym jednorazowo kosztów nasi klienci coraz częściej decydują, że dzierżawa kserokopiarek się opłaca.

Ponadto jeśli chcemy, aby działania pracowników były nie tylko wydajne, ale również skuteczne, należy zapewnić im odpowiednie warunki do pracy. Duże znaczenie mają tutaj sprzęty, które wykorzystuje się do codziennych obowiązków – mowa chociażby o kserokopiarkach, czy urządzeniach wielofunkcyjnych. Nie zawsze jednak zakup takiej maszyny jest opłacalny – często okazuje się, że jest to wręcz niemożliwe finansowo. Dobrym rozwiązaniem jest w takiej sytuacji dzierżawa kserokopiarek. Co należy wiedzieć na ten temat? Z jakimi korzyściami wiąże się wynajem takiego urządzenia?

Dzierżawa kserokopiarek – czym jest?

Dzierżawa urządzeń biurowych, takich jak na przykład kserokopiarki, staje się obecnie coraz popularniejszym rozwiązaniem wśród tych, którzy prowadzą swoje firmy i poszukują oszczędności. Często bowiem po przeanalizowaniu wszystkich kosztów, okazuje się, że zakup własnej kserokopiarki jest najzwyczajniej w świecie nieopłacalny. Doskonałe rozwiązanie stanowi więc dzierżawa takiego sprzętu, czyli po prostu możliwość wypożyczenia go w zamian za wnoszoną co miesiąc opłatę.

Nasza firma daje klientom, którzy zdecydują się na wynajem sprzętu, gwarancję całościowej opieki technicznej – dostarczamy nie tylko wszystkie materiały eksploatacyjne, ale również części zamienne. Dodatkowo Markor zajmuje się także utylizacją zużytych elementów. Klient ma za zadanie jedynie zapewnić sobie wystarczające ilości papieru, aby swobodnie korzystać z urządzenia.

Kto może korzystać z dzierżawy kserokopiarek?

Dzierżawa kserokopiarek jest rozwiązaniem, które z pewnością docenią przedsiębiorstwa potrzebujące urządzenia wielofunkcyjnego jedynie na swój własny użytek. W takiej sytuacji zakup byłby po prostu nieopłacalną opcją. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby z wynajmu skorzystały również inne podmioty – takie jak uczelnie czy szkoły, które mogą taki sprzęt udostępniać studentom lub uczniom, jednocześnie uzyskując z tego tytułu dodatkowe przychody.

Dzierżawa kserokopiarek to również świetna propozycja dla organizatorów wszelkich formalnych spotkań, takich jak chociażby konferencje. Podczas takich wydarzeń, szczególnie często korzysta się z kserowania broszur lub dokumentów. Zakup sprzętu, który używany byłby jedynie raz na jakiś czas – nie jest w takiej sytuacji zbyt dobrym rozwiązaniem, dlatego znacznie lepiej skorzystać z oferty wynajmu.

Wynajem kserokopiarek – jakie korzyści za sobą niesie?

Nie bez powodu dzierżawa kserokopiarek jest rozwiązaniem, które cieszy się coraz większą popularnością. Niesie za sobą bowiem szereg korzyści, z których warto zdawać sobie sprawę. O jakich mowa?

  • Znacznie niższe koszty

Wynajem kserokopiarek to szczególnie korzystna opcja dla tych przedsiębiorstw, które ledwo pojawiły się na rynku lub mają zamiar dopiero na niego wejść. Jak łatwo się domyślić, zarówno zdolność kredytowa, jak i kapitał takiej firmy nie są zbyt duże, w przeciwieństwie do potrzeb finansowych, które bywają ogromne. Możliwość wynajęcia urządzeń biurowych potrafi więc znacznie zredukować koszty i dla wielu może stanowić znacznie lepszy wybór niż zakup takiego urządzenia.

  • Szybkie i wygodne serwisowanie sprzętu

Jedną z największych korzyści, jakie wiążą się z wynajmem kserokopiarki, jest brak zmartwień w związku z serwisowaniem sprzętu. Niezależnie od jakości urządzenia, awarie się zdarzają – tym bardziej, jeśli użytkowane jest ono bardzo często i równie intensywnie. Przedsiębiorstwa, które dzierżawią taką maszynę nie muszą przejmować się serwisowaniem – taki obowiązek bierze na siebie nasza firma. Robimy wszystko, aby zapewnić klientom wygodę oraz oszczędność czasu. Zależy nam także na tym, aby byli oni pewni tego, że serwis zostanie wykonany odpowiednio i w jak najkrótszym czasie. Wiemy, że szybkie interweniowanie w razie awarii jest niezwykle istotne z punktu widzenia ciągłości pracy przedsiębiorstwa, dlatego urządzenia, które mamy w ofercie same komunikują nam konieczność serwisu lub wymiany tonera. W efekcie – pojawiamy się w firmie klienta, jeszcze zanim dojdzie do wyczerpania się tonera.

  • Wysokiej jakości urządzenia

Kluczem zadowolenia klienta jest udostępnianie mu sprzętów wysokiej jakości, które pozwolą się cieszyć niezawodnością, prostą obsługą oraz przede wszystkim najwyższej klasy wydrukami lub kopiami dokumentów. Dzierżawa kserokopiarek to odpowiedzialne zadanie – dobrej jakości wydruk niewątpliwie wpływa na pozytywny wizerunek firmy naszych klientów. Zapewniamy więc, że sprzęty dostępne w naszej ofercie są gwarancją zadowolenia, a ewentualne awarie – rzadkością.

Dlaczego warto skorzystać z dzierżawy kserokopiarek?

Dlaczego wynajem kserokopiarek jest często lepszym rozwiązaniem niż zakup swojego własnego urządzenia? Otóż przede wszystkim z powodu:

  • niskiego miesięcznego kosztu korzystania ze sprzętu,
  • możliwości korzystania z szybkiego i pełnego serwisu,
  • dostawy wysokiej jakości materiałów eksploatacyjnych,
  • minimalnej ilości formalności,
  • możliwości obniżenia podatków, poprzez wrzucenie opłaty za wynajem w koszty.

Przedsiębiorstwa, dla których liczy się każda złotówka, mogą być zmartwione, widząc ceny nowoczesnych kserokopiarek. W takim wypadku dobrym pomysłem jest rozważanie alternatywnych form finansowania, które pozwolą obyć się bez zaciągania kredytu czy wydawania zbyt dużej ilości gotówki. Minimalna ilość formalności, a także niski miesięczny koszt za użytkowanie sprzętu to kwestie, które popychają coraz większą ilość firm w stronę dzierżawy kserokopiarek.

Jak wynająć kserokopiarkę?

Tych, którzy zainteresowani są dzierżawą kserokopiarek, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Doświadczeni specjaliści pomogą dobrać odpowiednie urządzenie, które w pełni dopasowane będzie do potrzeb danego przedsiębiorstwa.

Bardzo ważne jest, aby zdecydować się na taki sprzęt, który będzie właściwy do faktycznych potrzeb – nie ma bowiem sensu płacenie za urządzenie, którego możliwości nie będzie się wykorzystywać.

Dzierżawa kserokopiarek jest rozwiązaniem ze stale rosnącą popularnością, które obecnie dostępne jest w bardzo przystępnych cenach. Wynajem takich sprzętów to opcja, którą z pewnością powinno przemyśleć każde przedsiębiorstwo – szczególnie takie, które nie dysponuje wystarczającą ilością funduszy, aby pozwolić sobie na zakup swojej kserokopiarki. W takim przypadku dzierżawa zdaje się mieć zdecydowanie więcej zalet niż kupno własnego urządzenia. Zapraszamy do kontaktowania się z naszą firmą – doradzimy, podpowiemy i pomożemy w wyborze właściwego sprzętu, który nie tylko spełni wszystkie oczekiwania, ale również zapewni wysoką jakość.

Na czym polega dzierżawa kserokopiarek?

Ta forma użytkowanie sprzętu zapewnia naszym klientom możliwość użytkowania kserokopiarek wraz z gwarancją całościowej opieki technicznej. Dzierżawa kserokopiarek obejmuje całkowitą opiekę serwisową nad kserokopiarką czy urządzeniem wielofunkcyjnym. Dostarczamy wszelkie materiały eksploatacyjne oraz części zamienne.  Utylizujemy zużyte elementy. Po stronie Klienta pozostaje jedynie zapewnienie papieru i swobodne użytkowanie kserokopiarki.

Dzierżawa kserokopiarek

Jakie przynosi korzyści wynajem kserokopiarek?

Dzięki dzierżawie kserokopiarek nasi Klienci użytkują je jak własne bez konieczności zakupu. Mają pewność, że urządzenie będzie sprawne dzięki szybkiej odpowiedzi serwisu kserokopiarek Markor. Nie muszą troszczyć się o pilnowanie czasu przeglądów czy wymian elementów – o wszystko troszczymy się my. Dzierżawa kserokopiarek czy urządzeń wielofunkcyjnych to gwarancja stałej sprawności urządzenia bez ponoszenia ryzyka nagłych wydatków związanych np. z koniecznością wymiany zużytych części.

Dzierżawa kserokopiarek – dla kogo?

Rozwiązanie dzierżawy urządzeń wielofunkcyjnych i kserokopiarek staje się coraz popularniejsze dla wszystkich branż. Świetnie sprawdza się zarówno w biurach jak i instytucjach państwowych. Jest stabilnym rozwiązaniem, które zdejmuje z użytkownika obowiązek troski o sprawność techniczną urządzenia. To my gwarantujemy Państwu jego pełną sprawność w czasie trwania dzierżawy kserokopiarki. Dzięki eMaintenance urządzenie samo komunikuje nam konieczność serwisu bądź wymiany tonera – w rezultacie zjawiamy się u Państwa jeszcze zanim toner zdąży się wyczerpać.

Markor to: wynajem kopiarek, dzierżawa kopiarek, dzierżawa drukarek, wynajem drukarek, serwis drukarek.

Dziękujemy za zgłoszenie, niebawem się z Państwem skontaktujemy.
Oops! Something went wrong while submitting the form
Kontakt
Markor Sp. z o. o.
80-299 Gdańsk
ul. Feniksa 11
NIP: 5842835736, Regon: 525417015
Tel. (58) 555-11-68 do 70
Fax (58) 555-11-68
markor@markor.com.pl
Copyright © 2021 Markor | Polityka prywatności | Regulamin