Zgłoszenia serwisowe
sign

Plotery jako specjalistyczne urządzenia drukujące wykorzystywane w określonych branżach stanowią niekiedy pewien wydatek, który wygodniej jest rozłożyć na kilka mniejszych opłat. Świetnym rozwiązaniem w takich sytuacjach jest dzierżawa ploterów.

Na czym polega dzierżawa urządzenia?

Dzierżawa urządzeń wielkoformatowych to możliwość użytkowania plotera bez konieczności ponoszenia kosztów jego zakupu. Opłata za dzierżawę oprócz użytkowania obejmuje także pełen serwis ploterów wraz z dostarczeniem części oraz utylizacją zużytych materiałów. Po stronie klienta pozostaje jedynie dostarczenie do urządzenia papieru oraz swobodne użytkowanie.

Jakie korzyści przynosi dzierżawa ploterów?

Stanowi świetne rozwiązanie chroniące naszych klientów przed jednorazowymi wydatkami. Umożliwia korzystanie z urządzenia bez pełnego zakupu. Gwarantuje też pełną sprawność urządzenia dzięki szybkiej i efektywnej reakcji serwisowej i dostępności części. Dzierżawa ploterów odciąża naszych klientów z troski o ploter i ryzyka ponoszenia kosztów związanych z awariami.

Dzierżawa ploterów

Potrzebuję wydzierżawić ploter – co zrobić?

Jeśli zainteresowała Państwa dzierżawa ploterów  – skontaktujcie się z nami, opowiedzcie o swoich potrzebach i zastosowaniu plotera. Proponujemy wówczas najlepsze rozwiązanie, instalujemy i konfigurujemy nowy ploter, ustalamy koszt dzierżawy w zależności od planowanego obciążenia urządzenia i dzierżawa plotera się rozpoczyna.

Zapraszamy do kontaktu.

Dziękujemy za zgłoszenie, niebawem się z Państwem skontaktujemy.
Oops! Something went wrong while submitting the form
Kontakt
MARKOR Marek Koryczan
80-299 Gdańsk
ul. Feniksa 11
Tel. (58) 555-11-68 do 70
Fax (58) 555-11-68
markor@markor.com.pl
Copyright © 2021 Markor | Polityka prywatności | Regulamin