Zgłoszenia serwisowe

Szukasz materiałów eksploatacyjnych dla swojej firmy, lub biura? Sprawdź nasz szeroki asortyment materiałów biurowych

Prowadząc działalność gospodarczą warto jest zagwarantować sobie możliwość obsługi biurowej a także obrotu dokumentów. Do czynności biurowych niezbędne są dobrej jakości materiały eksploatacyjne które pozwolą nam na sprawną i szybką obsługę biurową. Zestawy tonerów, separatory papieru, tusze, cartridge i wiele więcej materiałów eksploatacyjnych dostępnych jest w naszym sklepie, bez które żadne biuro nie jest w stanie funkcjonować w dzisiejszych czasach.

Materiały eksploatacyjne do drukarki i nie tylko

Posiadamy szeroki zestaw tuszy, tonerów różnych marek sprawdzonych się we wielu modelach drukarek biurowych canon. Specjalizujemy się w sprzęcie biurowym i wysoko specjalistycznych materiałach eksploatacyjnych, więc jeżeli zależy ci na jakości druku, potrzebujesz zaopatrzenia w niedostępne powszechnie tonery i tusze sprawdź ofertę poniżej, gwarantujemy że znajdziesz coś dla siebie.

Noże tnące, bębny, cartridge, głowice drukujące to i wiele więcej dostępnych na naszej stronie materiałów czeka na Ciebie. Wystarczy co musisz zrobić to przygotować model sprzętu który posiadasz i interesujące cię produkty. Skontaktuj się z nami w celu zamówienia i sprawdź co możemy ci zaproponować już teraz.

kobieta drukuje

Dlaczego warto dokonać zamówienia w naszym sklepie internetowym?

W swojej ofercie posiadamy sporą ilość nie tylko materiałów eksploatacyjnych ale również urządzeń biurowych które dostępne są od ręki. Współpracując z nami możesz zamówić regularną dostawę materiałów eksploatacyjnych do twojej firmy, my zajmiemy się resztą i sprawimy że twoje biuro uniknie przestojów w realizacji ważnych zadań z powodu braków materiałów eksploatacyjnych.

Materiały eksploatacyjne najwyższej jakości dostępne od ręki, które możesz zamówić już teraz do swojego biura. W naszej pracy liczy się przede wszystkim jakość naszych produktów i zadowolenie klientów, chcemy dawać z siebie wszystko i oferować jedynie materiały pochodzące od dobrych producentów zapewniających najwyższej jakości produkty. Współpracuje z nami jedna z czołowych firm w dziedzinie fotografii oraz druku Canon.

Chcesz wiedzieć więcej? Interesują cię większe dostawy, lub regularne zaopatrywanie twojego biura w materiały eksploatacyjne? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy i opisz swoje zapytanie, odpowiemy ci tak szybko jak to możliwie. Cenimy sobie naszych klientów oraz długofalową współpracę dlatego też zachęcamy do kontaktu i regularnych zamówień na preferencyjnych warunkach.

Zaufaj profesjonalistom!

Na rynku jesteśmy już ponad 25 lat i stale się rozwijamy badając rynek, zaopatrując dziesiątki przedsiębiorstw w wysokiej jakości materiały eksploatacyjne. Posiadamy dobre relacje z naszymi klientami ale również dostawcami dlatego też jesteśmy w wstanie zapewnić wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach bez obawy o ich oryginalność. Staramy się być dla naszych klientów nie tylko kontrahentami ale również partnerami, którzy służbą pomocą i świadczą najwyższej jakości usługi.

Dziękujemy za zgłoszenie, niebawem się z Państwem skontaktujemy.
Oops! Something went wrong while submitting the form
Kontakt
Markor Sp. z o. o.
80-299 Gdańsk
ul. Feniksa 11
NIP: 5842835736, Regon: 525417015
Tel. (58) 555-11-68 do 70
Fax (58) 555-11-68
markor@markor.com.pl
Copyright © 2021 Markor | Polityka prywatności | Regulamin