Zgłoszenia serwisowe
sign

Markor to sprzedawca oraz serwis kserokopiarek, serwis drukarek, serwis Canon, urządzeń wielofunkcyjnych, ploterów oraz materiałów eksploatacyjnych.  Rozpoczęliśmy działalność w 1993 roku i braliśmy czynny udział w stopniowym rozwoju tego rynku w Polsce. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na coraz lepsze rozumienie rynku i potrzeb klienta. Obecnie oferujemy naszym klientom szeroką gamę rozwiązań związanych z wydrukiem i optymalizacją biura.

Jesteśmy do Państwa usług zarówno przy zapotrzebowaniu na małe formaty oferując drukarki, kserokopiarki czy skanery, ale także na nieco większy wydruk z użyciem plotera.

Jako autoryzowany partner firmy Canon szczególnie dbamy o kwalifikacje naszych pracowników. Zapewniamy klientom rzetelną i fachową obsługę oraz elastyczną ofertę dopasowaną do ich potrzeb. Siedziba naszej firmy znajduje się w Gdańsku. Terenem naszego działania jest głównie Polska Północna, ale jesteśmy w sieci dealerskiej dzięki czemu możemy zapewnić klientom dostęp do usług na terenie całego kraju.

Co jest dla nas najważniejsze?

Zadowolenie i satysfakcja naszych klientów to dla nas numer jeden. Wiemy, jak olbrzymią wartość w prowadzeniu biznesu mają partnerzy, którym można zaufać. Gdy potrzebujesz pomocy są dostępni i wiesz, że zaproponują najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. Dzięki temu spokojnie możesz skupić się na własnym biznesie, nie martwiąc się o dodatkowe aspekty.

Chcemy być dla Państwa takim właśnie partnerem. Niezawodnym, uczciwym i rzetelnym doradcą, który o drukarkach, kserokopiarkach czy ploterach wie wszystko i chce przełożyć tę wiedzę na dostarczenie Państwu najlepszego rozwiązania. Chcemy docierać do Państwa z indywidualnymi propozycjami uszytymi na miarę, żeby realnie usprawniać Państwa pracę.

Dobrze rozumiemy nasz sprzęt. Podczas rozmowy zawsze chcemy dobrze poznać Państwa potrzeby. Połączenie tych dwóch elementów pozwala nam oferować najtrafniejsze i najbardziej optymalne rozwiązania oraz urządzenia biurowe.

Założyciel firmy  Marek Koryczan

Firmę Markor założyłem w 1993 roku. Rozwijaliśmy się od 1 osobowego zespołu do obecnej postaci. Miałem okazję obserwować rozwój nowych technologii i uczestniczyć w ich stopniowym wdrażaniu na rynek polski. Tak długa działalność w branży daje mi całościowe rozumienie możliwości sprzętu, ich ewolucji a także coraz to nowszych potrzeb i wyzwań związanych z wydrukiem, z jakimi na co dzień mierzą się nasi klienci. Dużo radości przynosi mi podążanie za nowymi trendami i ich odpowiednie adaptowanie do realnych potrzeb ludzi, których spotykam w swoim życiu zawodowym.

Moją pasją oprócz pracy są podróże – szczególnie te na rowerze. Oprócz wysiłku fizycznego przynoszą bardzo bezpośredni kontakt z odwiedzanymi miejscami i spotykanymi ludźmi. W obliczu napotkanych trudności odnajduję w sobie duże pokłady kreatywności w rozwiązywaniu rozmaitych problemów. Mogę też zawsze liczyć na otwartość i ciepło drugiego człowieka, co ma dla mnie szczególne znaczenie.

Dziękujemy za zgłoszenie, niebawem się z Państwem skontaktujemy.
Oops! Something went wrong while submitting the form
Kontakt
Markor Sp. z o. o.
80-299 Gdańsk
ul. Feniksa 11
NIP: 5842835736, Regon: 525417015
Tel. (58) 555-11-68 do 70
Fax (58) 555-11-68
markor@markor.com.pl
Copyright © 2021 Markor | Polityka prywatności | Regulamin