Zgłoszenia serwisowe

Poznaj opinie naszych klientów

5.0

Yoor van Uher

5.0

Współpracę z “Markorem” ropoczęliśmy w 1997 roku. Najpierw był to zakup jednego polesingowego urządzenia wielofunkcyjnego, później leasing lub najem kolejnych, zamiana starszych modeli na nowsze, serwis wszystkich urządzeń drukujących, zakupy tonerów itd. Zawsze otrzymywaliśmy fachową pomoc przy wyborze odpowiedniego sprzętu, analizę potrzeb, doradztwo w wyborze itp. Obecnie posiadamy w stałym użytkowaniu 6 urządzeń wielofunkcyjnych od Markor’a.

Markor sam zdalnie sprawdza liczbę wydruków, a miłe Panie z sekretariatu przypominają i uzgadniają  terminy konserwacji, wymiany tonerów itp. Na najdrobniejsze kłopoty z urządzeniem, czy rzadkie przypadki awarii urządzenia reakcja serwisu jest natychmiastowa, a profesjonalizm serwisantów pozwala nam korzystać z urządzeń od Markora przez długie lata. Polecamy tę firmę.

Ryszard Domaracki

5.0

Z firmą Markor współpracujemy już od wielu lat w zakresie zakupów i serwisu urządzeń drukujących i kopiujących (wielkoformatowe plotery i uradzenia wielofunkcyjne). Firmę cechuje profesjonalne podejście do klienta i wypracowywanie rozwiązań, które będą odpowiednie dla danego profilu działalności. Usługi konserwacji urządzeń zawsze robione szybko i profesjonalnie. Również problemy natury technicznej czy konfiguracja sieciowa urządzeń nie stanowią dla firmy Markor problemu.  Dodatkowo cały zespół składa się z bardzo sympatycznych ludzi. Szczerze polecam.

Maciej Borkowicz

5.0

Dzień Dobry – Bardzo dobra współpraca. Jesteśmy razem już wiele lat. Nigdy nie było problemów . Na każde wezwanie jesteście do usług. Polecam firmę jako solidnego i fachowego kontrahenta. Pozdrawiam Maciej Borkowicz

Dziękujemy za zgłoszenie, niebawem się z Państwem skontaktujemy.
Oops! Something went wrong while submitting the form
Kontakt
Markor Sp. z o. o.
80-299 Gdańsk
ul. Feniksa 11
NIP: 5842835736, Regon: 525417015
Tel. (58) 555-11-68 do 70
Fax (58) 555-11-68
markor@markor.com.pl
Copyright © 2021 Markor | Polityka prywatności | Regulamin