Zgłoszenia serwisowe
sign

Wiemy, że dobrze zorganizowane biuro jest dużym sprzymierzeńcem wydajnej pracy. Pokaż nam, jak organizujesz swój wydruk a my spróbujemy to uprościć. Sprawdź co daje Optymalizacja wydruku i jak pozwala obniżyć koszty.

Często pracując w określony sposób przez dłuższy czas zapominamy o tym, że naszą pracę można zoptymalizować. Korzystając z urządzeń biurowych nie uświadamiamy sobie nawet, że technologia stale idzie do przodu i najnowsze rozwiązania mogą uczynić naszą pracę łatwiejszą i wydajniejszą.  Naszą rolą jest upewnić się, że nasi klienci pracują na urządzeniach w zoptymalizowany i najlepiej dopasowany do ich potrzeb sposób.

Optymalizacja wydruku – jak to robimy?

Oferujemy naszym klientom drukarki, kopiarki, urządzenia wielofunkcyjne, plotery  najwyższej jakości ale nie w najwyższej cenie. Pracujemy na nowoczesnych, wydajnych i niezawodnych urządzeniach o szerokim zakresie możliwości. Pozwala nam to dopasować sprzęt o właściwych funkcjonalnościach odpowiadających indywidualnym potrzebom naszych klientów.

Optymalizacja wydruku to dobór odpowiedniego narzędzia. Pracujemy z oprogramowaniem firmy Canon (np. ULM, UniFlow, eMaintenance), które jest w pełni kompatybilne zarówno z urządzeniami Canon jak i innymi markami. Umożliwia jeszcze lepsze zarządzanie wydrukiem i usprawnia pracę na urządzeniach. Dzięki oprogramowaniu możemy łatwo dostosować urządzenie do pracy wielu użytkowników w sposób szybki, wydajny, bezpieczny i niekolizyjny.

Dobrze znamy możliwości naszych urządzeń i programów. Poznając Państwa potrzeby i sposób pracy dobieramy najlepsze rozwiązania, które pomogą usprawnić codzienne użytkowanie urządzeń biurowych. Proponując konkretne rozwiązanie konfigurujemy urządzenia, uczymy personel ich obsługi i pozostawiamy je Państwu gotowe do pracy.

Mamy pomysły na rozwiązania zarówno do małego biura jak i dużych grup roboczych, które mierzą się z innymi wyzwaniami.

Optymalizacja wydruku MARKOR

Jakie korzyści przynosi optymalizacja wydruku?

Zoptymalizowany dobór rozwiązań pozwala w łatwy sposób obniżyć koszty wydruku i opieki technicznej nad sprzętem. Nasze rozwiązania ułatwiają pracę zarówno codziennych użytkowników jak i działów IT dzięki przejrzystemu i jednorodnemu systemowi obsługi urządzeń.
Dobrze dobrany sprzęt oraz oprogramowanie skracają czas obsługi oraz znacząco podnoszą bezpieczeństwo drukowanych, skanowanych i wysyłanych dokumentów. Lepszy dobór urządzeń wiąże się także z niższym zużyciem materiałów eksploatacyjnych, prądu i niższą emisją CO2 co sprzyja ochronie środowiska. Zoptymalizowane rozwiązania znacząco podnoszą wygodę pracy. Obserwując to jak wykorzystujecie Państwo swoje urządzenia drukujące robimy wszystko, aby proces ich obsługi był szybki, łatwy i niezawodny.

Od czego zacząć?

To proste! Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swoich potrzebach. Następnie wykonamy audyt aby przeanalizować aktualne koszty wydruku i zdiagnozować obszary do poprawy. Dobierzemy odpowiednie urządzenie oraz oprogramowanie, wskazując korzyści jakie przyniosą. Przed ostateczną decyzją możemy zainstalować urządzenie na test, aby upewnili się Państwo, że to naprawdę dobra decyzja.

Dziękujemy za zgłoszenie, niebawem się z Państwem skontaktujemy.
Oops! Something went wrong while submitting the form
Kontakt
Markor Sp. z o. o.
80-299 Gdańsk
ul. Feniksa 11
NIP: 5842835736, Regon: 525417015
Tel. (58) 555-11-68 do 70
Fax (58) 555-11-68
markor@markor.com.pl
Copyright © 2021 Markor | Polityka prywatności | Regulamin