Zgłoszenia serwisowe

Odnalezienie się w realiach pracy hybrydowej stanowi obecnie wyzwanie dla wielu biur. Na rynku potrzebne są rozwiązania, które odpowiedzą zarówno na standardowe potrzeby pracy w biurze jaki na nowe wyzwania wynikające z pracy z domu. Odpowiadając na to zapotrzebowanie Canon wchodzi na rynek z nową serią kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych A4 – modele imageRUNNER C1533iF i C1538iF.

Canon imageRUNNER C1530

Wsparcie transformacji cyfrowej

Dzięki intuicyjnej obsłudze oraz łączności z usługami chmurowymi urządzenia Canon imageRUNNER C1530 sprzyjają pracy niezależnie od lokalizacji pracowników. Rozwiązanie Canon umożliwia łączenie się z oprogramowaniem jak Dropbox czy OneDrive co ułatwia przechowywanie oraz przesyłanie elektrycznych wersji dokumentów. Funkcja druku podążającego „My Print Anywhere” umożliwia też zlecanie wydruku z dowolnego urządzenia połączonego z chmurą.

Intuicyjne rozwiązania w Canon imageRUNNER C1530

Personalizowane schematy realizacji zadań podnoszą efektywność pracy ułatwiając i przyspieszając obsługę urządzenia. Dzięki gotowym, zapisanym schematom czynności użytkownicy w najprostszych ruchach mogą skorzystać z wybranych funkcji. Oszczędność czasu zyskujemy też z funkcją optycznego rozpoznawania znaków – odczytuje ona informacje ze skanowanych dokumentów dzięki czemu nie trzeba wprowadzać danych ręcznie.

Urządzenie wielofunkcyjne Canon imageRUNNER C1530

Wygodne rozwiązanie zarówno dla użytkownika jak i działów wsparcia IT

Dzięki współpracy urządzeń w serii Canon imageRUNNER C1530 z oprogramowaniem uniFlow Online i Microsoft Universal Print obsługa, instalacja i dostosowywanie urządzeń do codziennych potrzeb mimo pracy hybrydowej jest łatwe i wygodne również dla administratorów IT. Przeniesienie infrastruktury druku do chmury ogranicza konieczność lokalnego zarządzania sterownikami. UniFlow Online jest też wygodnym narzędziem do zarządzania i monitorowania wydruku oraz kosztów z nim związanych.

Wysokie bezpieczeństwo w trybie pracy zdalnej

Oprogramowanie McAfee Embedded Control stanowi wysoką ochronę przekazywanych danych zarówno przed ich utratą jak i potencjalnymi cyberzagrożeniami dzięki blokowaniu nieautoryzowanego dostępu do danych. Dodatkowym zabezpieczeniem jest funkcja bezpiecznego druku i szyfrowania PDF co ułatwia ochronę poufnych danych i podnosi bezpieczeństwo dokumentów niezależnie od lokalizacji.

Korzyści jakie niesie ze sobą Canon imageRUNNER C1530:

  • Skanowanie z szybkością do 150 obrazów/min (A4)
  • uniFLOW Online Express w standardzie
  • 7-calowy kolorowy ekran dotykowy WVGA
  • Wysoki poziom zabezpieczeń
  • Niski pobór energii i cicha praca
  • Kompatybilność z rozwiązaniami chmurowymi ( jak Dropbox czy OneDrive)
Dziękujemy za zgłoszenie, niebawem się z Państwem skontaktujemy.
Oops! Something went wrong while submitting the form
Kontakt
Markor Sp. z o. o.
80-299 Gdańsk
ul. Feniksa 11
NIP: 5842835736, Regon: 525417015
Tel. (58) 555-11-68 do 70
Fax (58) 555-11-68
markor@markor.com.pl
Copyright © 2021 Markor | Polityka prywatności | Regulamin