Zgłoszenia serwisowe
sign

Markor to autoryzowany serwis Canon. Pracujemy z wszystkimi urządzeniami biurowymi takimi jak drukarki, kserokopiarki i plotery – serwis Canon to nasza specjalność.

Niezależnie od tego, z którą grupą urządzeń pracujecie Państwo na co dzień, jesteśmy w stanie zapewnić pełną opiekę serwisową. Dzięki naszej autoryzacji dajemy gwarancję,  że jako serwis Canon jesteśmy specjalistą w swojej branży.

Serwis Canon czyli doświadczeni eksperci

Doświadczenie jako serwis Canon zdobywamy przede wszystkim dzięki wieloletniej praktyce na rynku. Przez niemal 30 lat współpracy z marką Canon spotkaliśmy się z wieloma różnymi przypadkami wyzwań technicznych. Nie tak łatwo jest nas więc zaskoczyć. Oprócz codziennej praktyki swoją wiedzę rozszerzamy także dzięki szkoleniom serwisowym Canon. Uczymy się każdej nowo pojawiającej się na rynku maszyny co umożliwia nam docieranie do Państwa z najnowszymi technologiami i najwyższą jakością serwisu Canon. U nas skorzystasz także z naprawy gwarancyjnej.

Serwis Canon Gdańsk

Jakie formy współpracy oferujemy w ramach serwisu Canon?

Z naszych usług serwisowych można korzystać doraźnie – kiedy w sytuacjach awarii potrzebujecie Państwo szybkiej pomocy. Oprócz wybiórczych działań oferujemy również stałą współpracę w postaci kontaktu serwisowego. Jest to gwarancja pełnej opieki serwisowej, wraz z dostarczeniem materiałów eksploatacyjnych i utylizacją zużytych elementów w ramach stałej miesięcznej opłaty. Pełna opieka serwisowa Canon uwzględniona jest również w przypadku dzierżawy urządzeń Canon, np. dzierżawa kserokopiarek czy serwis drukarek. Firma Canon od lat współpracuje z nami dlatego na wykonane usługi udzielamy gwarancji.

Korzyści z całościowego serwisu Canon

Dzięki naszemu doświadczeniu oferujemy Państwu kompleksową obsługę urządzeń drukujących. Jako Markor możemy zaopiekować się zarówno drukarkami jak i kserokopiarkami (urządzeniami wielofunkcyjnymi) oraz ploterami wykorzystywanymi w Państwa biurach. Nie musicie Państwo korzystać z usług różnych dostawców dla innych typów urządzeń –kompleksowo zajmujemy się całościowym serwisem Canon. Dołącz do naszych zadowolonych klientów!

Markor to także serwis kserokopiarek w Gdańsku oraz serwis ploterów w Gdańsku

Dziękujemy za zgłoszenie, niebawem się z Państwem skontaktujemy.
Oops! Something went wrong while submitting the form
Kontakt
Markor Sp. z o. o.
80-299 Gdańsk
ul. Feniksa 11
NIP: 5842835736, Regon: 525417015
Tel. (58) 555-11-68 do 70
Fax (58) 555-11-68
markor@markor.com.pl
Copyright © 2021 Markor | Polityka prywatności | Regulamin