Zgłoszenia serwisowe
sign

Markor to autoryzowany serwis drukarek w Gdańsku. Specjalizujemy się w obsłudze marki Canon oraz innych – dostarczamy Państwu najwyższej jakości usługi serwisu. Jako serwis drukarek Canon działamy od niemal 30 lat, co umożliwiło nam stałe śledzenie rozwoju pojawiających się na rynku wydruku technologii. Dzięki tak długiemu doświadczeniu potrafimy poradzić sobie ze wszystkimi wyzwaniami serwisowymi, jakie zdecydujecie się Państwo przed nami postawić. Oprócz obsługi marki Canon (serwis canon) świadczymy też usługi serwisu drukarek innych wiodących producentów – zapraszamy więc do kontaktu i rozmowy o tym, jakie są państwa potrzeby.

Serwis drukarek Gdańsk – co oferujemy?

Markot to firma z Trójmiasta, szukając serwisu drukarek z Gdańska wiele osób od razu skojarzy tą firmę. Wszystko dlatego, że nasza firma oferuje pełen profesjonalizm. Budowany był bowiem latami na doświadczeniach zdobywanych przy serwisie kserokopiarek oraz drukarek. Doskonale znamy się na urządzeniach drukujących i potrafimy trafnie diagnozować problemy techniczne. Cechuje nas szybka odpowiedź serwisowa – staramy się docierać do Państwa w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania zgłoszenia serwisowego. Dlatego śmiało można powiedzieć, że jesteśmy w stanie obsłużyć Państwa firmę zarówno w Trójmieście jak również w całym województwie pomorskim.

Dysponujemy pełną gamą części eksploatacyjnych niezbędnych do wykonania serwisu co przyczynia się do szybszego i sprawniejszego rozwiązywania problemów serwisowych. Nasz zespół składa się z ekspertów, którzy chcą docierać do Państwa z jak najlepszą pomocą serwisową. Wiele osób może też znaleźć nasz serwis wpisując w wyszukiwarkę naprawa drukarek gdynia. Jest to naturalny kierunek naszej działalności, która rozciąga się na całe trójmiasto.

Serwis drukarek Canon Gdańsk, Gdynia, pomorskie

Co wyróżnia nasz serwis drukarek?

Firma Markor zajmuje się serwisem urządzeń biurowych od wielu lat. Wybierając naszą firmę mają Państwo gwarancję wysokiej skuteczności serwisu drukarek. Zależy na efektywnym rozwiązywaniu problemów. Wiemy, że zgłaszając się po pomoc obdarzacie nas Państwo swoim zaufaniem. Chcemy więc docierać z naszym serwisem szybko, rozwiązując problemy techniczne i pozwalając Państwu ponownie korzystać z w pełni sprawnych drukarek. Nasz serwis to także naprawa drukarek.

Chcemy być dla Państwa partnerami w zakresie serwisu drukarek na terenie Gdyni, Gdańska i całego województwa pomorskiego. Oferujemy profesjonalną i opartą na relacjach współpracę, w której możecie Państwo liczyć na nasze doradztwo i dzielenie się wiedzą ekspercką. Zadowolenie Klientów z naszego serwisu to nasz główny cel.

Dziękujemy za zgłoszenie, niebawem się z Państwem skontaktujemy.
Oops! Something went wrong while submitting the form
Kontakt
Markor Sp. z o. o.
80-299 Gdańsk
ul. Feniksa 11
NIP: 5842835736, Regon: 525417015
Tel. (58) 555-11-68 do 70
Fax (58) 555-11-68
markor@markor.com.pl
Copyright © 2021 Markor | Polityka prywatności | Regulamin