Zgłoszenia serwisowe
sign

Serwis kserokopiarek to usługa związana z procesem naprawczym urządzeń kopiująco-drukujących. Ze względu na swoją budowę i intensywne warunki eksploatacji, tego typu urządzenia z czasem ulegają awariom technicznym. Wielość różnego rodzaju elementów wewnętrznych, tj. bębna obrotowego, cyfrowego skanera, modułu drukującego czy systemu sterującego sprawia, że nawet najmniejszy defekt techniczny jest w stanie skutecznie wstrzymać pracę urządzenia. Jeśli przytrafi się awaria takiego sprzętu, warto działać szybko. Fachowa pomoc serwisowa od Markor pomoże przywrócić pełnię sprawności wielofunkcyjnym sprzętom drukującym.

Serwis kserokopiarek Gdańsk – Markor

Kserokopiarki to urządzenia wielofunkcyjne umożliwiające drukowanie, skanowanie i kopiowanie wyposażone często w liczne, dodatkowe funkcjonalności. Stanowią kluczowe narzędzie odpowiadające kompleksowo na potrzeby pracowników biurowych. Ich awarie stanowią duże utrudnienie w bieżącej pracy. Jako serwis kserokopiarek z Gdańska docieramy do Państwa również w Gdyni oraz na terenie całego województwa pomorskiego. Nasze usługi mają na celu skrócić czas przestoju kserokopiarki i zagwarantować jej pełną sprawność.

Nasza naprawa kserokopiarek cechuje się szybką reakcją, trafną diagnozą i skuteczną naprawą urządzeń. Doskonale rozumiemy jak kłopotliwe mogą być awarie urządzeń. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalnemu zespołowi szybko i skutecznie rozwiązujemy Państwa problemy techniczne przywracając pełną sprawność kserokopiarkom i urządzeniom wielofunkcyjnym.

Serwis kserokopiarek Gdańsk

Formy współpracy dla serwisu kserokopiarek

Z naszej oferty serwisu kserokopiarek można skorzystać w ramach doraźnej pomocy w sytuacji awarii jak i w postaci długoterminowej współpracy. Dla Klientów posiadających już swoje kserokopiarki czy urządzenia wielofunkcyjne oferujemy możliwość współpracy w oparciu o kontrakt serwisowy. Jest to ciągła i całościowa opieka serwisowa z uwzględnieniem wymiany wszelkich części eksploatacyjnych i dostarczeniem tonerów w ramach stałej, miesięcznej opłaty uzależnionej od ilości wykonywanych wydruków. Pełen serwis kserokopiarek jest zawarty również w dzierżawie urządzeń.

Awaria wielofunkcyjnej kserokopiarki

Kserokopiarki stanowią podstawowy element wyposażenia wielu różnych przedsiębiorstw, a w szczególności biur. Są to urządzenia funkcjonalne, bez których przetwarzanie i obieg dokumentów wewnętrznych staje się niezwykle mocno utrudniony. Niektóre rodzaje urządzeń wielofunkcyjnych mogą posiadać także zaimplementowane dodatkowe funkcje, które automatyzują pracę w przedsiębiorstwie. Zalicza się do nich możliwość wykonywania wydruków z plików elektronicznych, w tym także tych zamieszczonych w sieci. Nierzadko zdarza się, że szybkość i sprawność wykonywania różnego rodzaju procesów w firmie zależy od niezawodności tego typu urządzeń technologicznych.

Urządzenia wielofunkcyjne w przedsiębiorstwach spełniają ważne zadanie: są elementem niezbędnym w kontekście drukowania pism czy kopiowania dokumentów. Awaria urządzenia może znacząco spowolnić pracę w firmie, a w niektórych sytuacjach nawet ją uniemożliwić. Jednocześnie kserokopiarki są na tyle złożonymi i skomplikowanymi sprzętami biurowymi, iż nie sposób osobie niedoświadczonej dokonać fachowej naprawy. Co prawda urządzenia sprzedawane na rynek europejski muszą mieć zapewnioną dwuletnią gwarancję, ale często kilkanaście miesięcy po upływie tego terminu z kombajnem biurowym zaczyna się dziać coś nie tak – sprzęt odmawia posłuszeństwa.

Naprawa i serwis kserokopiarek

Samodzielna naprawa sprzętu drukującego jest dosyć problematyczna i stanowi duże przedsięwzięcie. Brak odpowiedniego przygotowania, narzędzi naprawczych i duży rozmiar urządzenia sprawia, że do kwestii przywrócenia sprawności kserokopiarki trzeba podejść w sposób fachowy. Nieumiejętne obchodzenie się z poszczególnymi elementami składowymi może zakończyć się zniszczeniem urządzenia. Aby zniwelować to ryzyko, zdecydowanie warto powierzyć zadania naprawcze prawdziwym ekspertom. Jako autoryzowany sprzedawca i podmiot serwisowy urządzeń drukujących zajmujemy się profesjonalną naprawą kserokopiarek różnego typu. Dojeżdżamy bezpośrednio do klienta, który zgłasza się z problemem. Sami, od początku do końca, realizujemy proces naprawczy. Oznacza to, że przedsiębiorca nie będzie musiał martwić się o to, np. w jaki sposób przetransportować wielkogabarytowe urządzenie do warsztatu. Działamy na rynku napraw urządzeń od wielu lat – przywracając sprawność sprzętów różnych producentów. Analizujemy przyczynę defektu, informujemy odbiorcę o sposobach wyeliminowania usterki i zabieramy się do prac naprawczych.

Fachowa analiza i pomoc – serwis kserokopiarek

Awarie techniczne dotyczące pracy kserokopiarek mogą dotyczyć m.in. problemów z dokładnym drukowaniem, brakiem możliwości skanowania dokumentów czy pojawianiem się sygnałów alertowych ograniczających poprawne funkcjonowanie sprzętu. Ważne, aby do analizy problemu podejść całościowo, co jest możliwe tylko w przypadku odpowiedniego rozeznania technicznego ze strony serwisanta. Nasi klienci zwracają się do nas w sytuacjach niecierpiących zwłoki – w przypadku, gdy pojawi się awaria uniemożliwiająca sprawne korzystanie z urządzenia wielofunkcyjnego. Podchodzimy do każdej sprawy indywidualnie, reagując tak szybko, jak to tylko możliwe. Wiemy, że defekt kserokopiarki może wręcz sparaliżować pracę w wielu różnych firmach, w szczególności tych, w których obieg dokumentów jest niezwykle istotny.

Sprawdź usługi naszej firmy – dojeżdżamy do klientów prowadzących swoje firmy w obrębie Trójmiasta.

Markor jest prężnie działającym punktem usługowym oferującym kompleksową obsługę klienta. Skanowanie dokumentów gdynia, digitalizacja dokumentów, niszczenie dokumentów wraz z przechowywaniem dokumentów, dzierżawa kserokopiarek.

Sprawdź także nasz serwis drukarek.

Dziękujemy za zgłoszenie, niebawem się z Państwem skontaktujemy.
Oops! Something went wrong while submitting the form
Kontakt
Markor Sp. z o. o.
80-299 Gdańsk
ul. Feniksa 11
NIP: 5842835736, Regon: 525417015
Tel. (58) 555-11-68 do 70
Fax (58) 555-11-68
markor@markor.com.pl
Copyright © 2021 Markor | Polityka prywatności | Regulamin