Zgłoszenia serwisowe
sign

Kserokopiarki to urządzenia wielofunkcyjne umożliwiające drukowanie, skanowanie i kopiowanie wyposażone często w liczne, dodatkowe funkcjonalności. Stanowią kluczowe narzędzie odpowiadające kompleksowo na potrzeby pracowników biurowych. Ich awarie stanowią duże utrudnienie w bieżącej pracy. Jako serwis kserokopiarek z Gdańska docieramy do Państwa również w Gdyni oraz na terenie całego województwa pomorskiego. Nasze usługi mają na celu skrócić czas przestoju kserokopiarki i zagwarantować jej pełną sprawność.

Serwis kserokopiarek Gdańsk – Markor

Nasza naprawa kserokopiarek cechuje się szybką reakcją, trafną diagnozą i skuteczną naprawą urządzeń. Doskonale rozumiemy jak kłopotliwe mogą być awarie urządzeń. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalnemu zespołowi szybko i skutecznie rozwiązujemy Państwa problemy techniczne przywracając pełną sprawność kserokopiarkom i urządzeniom wielofunkcyjnym.

Serwis kserokopiarek Gdańsk

 

Formy współpracy dla serwisu kserokopiarek

Z naszej oferty serwisu kserokopiarek można skorzystać w ramach doraźnej pomocy w sytuacji awarii jak i w postaci długoterminowej współpracy. Dla Klientów posiadających już swoje kserokopiarki czy urządzenia wielofunkcyjne oferujemy możliwość współpracy w oparciu o kontrakt serwisowy. Jest to ciągła i całościowa opieka serwisowa z uwzględnieniem wymiany wszelkich części eksploatacyjnych i dostarczeniem tonerów w ramach stałej, miesięcznej opłaty uzależnionej od ilości wykonywanych wydruków. Pełen serwis kserokopiarek jest zawarty również w dzierżawie urządzeń.

Dziękujemy za zgłoszenie, niebawem się z Państwem skontaktujemy.
Oops! Something went wrong while submitting the form
Kontakt
MARKOR Marek Koryczan
80-299 Gdańsk
ul. Feniksa 11
Tel. (58) 555-11-68 do 70
Fax (58) 555-11-68
markor@markor.com.pl
Copyright © 2021 Markor | Polityka prywatności | Regulamin