Zgłoszenia serwisowe
sign

Jako Markor oferujemy się między innymi kompleksowy serwis ploterów. Dostarczamy Państwu szybkie i skuteczne usługi. Wiemy, że przestój maszyn wynikający z awarii znacząco utrudnia pracę biur. Gwarantujemy więc szybką reakcję serwisową i profesjonalne podejście do każdego przypadku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży ploterów, z którym do Państwa docieramy gwarantuje szybki powrót do sprawności urządzeń.

Dlaczego warto wybrać Markor?

Wieloletnie doświadczenie jako serwis ploterów i innych urządzeń drukujących umożliwia nam skuteczne rozpoznawanie problemów technicznych, trafne stawianie diagnoz i adekwatne reakcje. Dysponujemy zapleczem części zamiennych co dodatkowo usprawnia proces naprawy. Oprócz doraźnej oferty serwisowej oferujemy naszym Klientom również długoterminową współpracę w ramach kontraktu, dzięki czemu ograniczamy nieplanowane koszty. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów. Chcemy aby nasze usługi serwisowe, który Państwu dostarczamy umożliwiał szybki powrót do sprawności urządzeń

serwis ploterów markor

Dla kogo serwis ploterów?

Usługi serwisu ploterów dedykowane są wszystkim ich użytkownikom. Docieramy zarówno do Klientów z branży architektonicznej, budowlanej oraz naukowej jak i do użytkowników ploterów graficznych. We wszystkich przypadkach czas naszej reakcji gra kluczową rolę. Gwarantujemy więc szybką reakcję na Państwa zgłoszenie i rozwiązania szyte na miarę indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Zapraszamy także do naszego serwisu drukarek.

Dziękujemy za zgłoszenie, niebawem się z Państwem skontaktujemy.
Oops! Something went wrong while submitting the form
Kontakt
Markor Sp. z o. o.
80-299 Gdańsk
ul. Feniksa 11
NIP: 5842835736, Regon: 525417015
Tel. (58) 555-11-68 do 70
Fax (58) 555-11-68
markor@markor.com.pl
Copyright © 2021 Markor | Polityka prywatności | Regulamin