Zgłoszenia serwisowe

Kserokopiarki i urządzenia wielofunkcyjne Canon to szeroka gama produktów dedykowana dla różnych grup odbiorców. Kserokopiarki standardowo zapewniają możliwość drukowania, kopiowania oraz skanowania. Oprócz standardowych opcji Canon wyposażone są również w wiele dodatkowych funkcji jak możliwość wysyłania plików, pobierania ich z różnych nośników, możliwość dodatkowego wykańczania papieru czy instalacji oprogramowania, które daje możliwość komunikacji urządzeń w ramach wspólnej sieci.

Dlaczego warto wybrać kserokopiarki Canon?

Canon charakteryzuje się wysoką jakością swoich urządzeń -są wytrzymałe i mało awaryjne. Canon oferuje też szeroką gamę produktów o zróżnicowanej funkcjonalności dzięki czemu umożliwia w pełni spersonalizowany dobór urządzeń. Oferujemy zarówno szybsze, większe urządzenia, które doskonale sprawdzą się w dużych biurach jak i mniejsze kserokopiarki które świetnie odpowiedzą na potrzeby mniejszych użytkowników. Wszystkie urządzenia wyposażone są w intuicyjne i wygodne pulpity co ułatwia pracę z kserokopiarką i oszczędza czas na szukanie właściwej opcji. Możliwa także dzierżawa kserokopiarki.

Urządzenia wielofunkcyjne Canon 

Dzięki oprogramowaniu UniFLow urządzenia wielofunkcyjne Canon umożliwiają wygodną i bezpieczną pracę nawet wielu użytkowników. Logowanie się przy pomocy karty daje możliwość drukowania, skanowania czy kopiowania dokumentów na dowolnym urządzeniu z gwarancją, że wydrukowane dokumenty nie dostaną się do niepowołanych osób. Dodatkowe oprogramowanie pozwala również na tworzenie spersonalizowanych pulpitów co ułatwia i przyspiesza obsługę urządzeń. Możliwe jest też monitorowanie kosztów związanych z wydrukami. Kserokopiarki Canon oferują wiele różnych funkcjonalności, które dobieramy adekwatnie do Państwa potrzeb. Kopiarka Canon to nie drogie materiały eksploatacyjne, możliwość przechowywania dokumentów w pamięci USB. Ponadto warto sprawdzić drukarki canon czy plotery. Firma Canon dba o to aby urządzenia wielofunkcyjne były niezawodne i prowadzi także szkolenia z zakresu obsługi urządzenia. Kserokopiarka Canon nadaje urządzeniom wielofunkcyjnym dużo więcej zalet niż inne marki.
Zapraszamy także do naszego serwisu canon, serwisu drukarekserwisu kserokopiarek

 

Dziękujemy za zgłoszenie, niebawem się z Państwem skontaktujemy.
Oops! Something went wrong while submitting the form
Kontakt
Markor Sp. z o. o.
80-299 Gdańsk
ul. Feniksa 11
NIP: 5842835736, Regon: 525417015
Tel. (58) 555-11-68 do 70
Fax (58) 555-11-68
markor@markor.com.pl
Copyright © 2021 Markor | Polityka prywatności | Regulamin